corpo chat

GH: By the way, I would like to share with you what happened in my previous company when setting up a process and project team. Typically management will empower the Lead so he can do the job. Mgnt agreed to everything the process lead proposed. After a year, management fire the project lead. Whatever promise to the process lead is just superficial. I believe the same will happen to LN.

PS: I hope he leaves. I am tired of him after today. 4 hours I am doing one expense report

GH: Hang on there. Things will turnaround.

PS: I need to scan each receipt separately and on a colourful scanner

GH: Maintain good relationship with JS. PF is not simple, he is a sly man. On the other hand, LN is the naive one. Remember not to mention ‚quit’. Let RZ and JS to deal with him when things go wrong. LOL. I am very motivated by a reading recently. To a blind person, he would be living in paradise if he can regain his sight. We all have the gift of sight but without realizing we are living in paradise. Btw, from tomorrow onwards I will be tactful in my e-mail to him. And will make it sound enthusiastic. Super positive tone.

PS: Ok we should take it from LH like she us always on drugs;)

GH: Bingo!

Informacje o saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera. Jestem szczęściarzem, w czepku urodzony, z poukładanymi priorytetami, który podąża za swoją pasją. Lubię pisać bloga, bo w ten sposób obserwuję siebie i całą resztę. Udowodniłem sobie, że jestem człowiekiem wolnym i otwartym. To bardzo przyjemne uczucie, zrobić w życiu coś dla siebie, wbrew temu co mówią inni, co wypada, co należy albo trzeba. Czasem mam wrażenie, jakbym dopiero co skończył studia, niedawno zaczął pracować, dopiero co wyemigrował z Polski, rzucił pracę, wyruszył w podróż dokoła świata, odwiedził ponad 90 krajów. Innym razem łapię się za głowę, ile to już lat minęło, ile po drodze się wydarzyło. Czas jest fajną materią, taką bezkresną i niedotykalną. Fajnie obserwować emocje swoje i innych. Elektroniczny pamiętnik staram się prowadzić w miarę systematycznie – to jedna z niewielu rzeczy, które w życiu robie naprawdę regularnie, bo zwykle na bakier u mnie z obowiązkowością. Czasem wracam do spraw np. sprzed roku i okazuje się, że gdy patrzę na tamten czas choćby z perspektywy dwunastu miesięcy, widzę, że był on naprawdę wypełniony. Myślę że gdyby nie ten blog, brakowałoby mi życiowego „pionu”. A tak zawsze mogę spojrzeć na przeszłość z dystansu i zobaczyć czy udało mi się zrealizować swój zamierzony plan, zweryfikować gdzie popełniłem błędy albo po prostu pamiętać o tych wszystkich miłych wydarzeniach, których byłem uczestnikiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s