corpo chat

PS: I booked 2.5 weeks in May. BTW LN escalated you to Peter. He is walking pissed.

GH: It is ok. I will escalate to JH.

PS: Lol ok

GH: I am very interested to see how he justifies his case. Lol. Saw your claims. Good reply.

PS:  One more email from him and I quit the job.

GH: Remember this clearly: NEVER QUIT. Because management will take  quitter negatively. Just continue working. We need to justify things we do are in interest of company.

PS: He said we need to be 2 weeks together. The gap between might be only 2-3 days

GH: And – DONT quit before KM. Let KM find a job and settle down. If we quit, they will be nasty to KM. Eventually Luc will quit if he reports to JS. Stay cool. Do not quit. Let him be. JH said to ignore LN. And if needed JH will talk to him. But JH said ignore him and tomorrow will be fine. She asked me how I know LN is pissed. I joked I got many eyes in Bern. She asked PS? I said many. JH sound very much confident that I should just ignore LN.

PS: Now he asks me why I didn’t rent a car. I said the policy doesn’t mandate renting a car. Regardless the fact I don’t drive

GH: JH asked me to propose new timing for LN’s invite which is outside my working hours.

PS: Ahahahahah

GH: And he will speak to him.

Informacje o saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera. Jestem szczęściarzem, w czepku urodzony, z poukładanymi priorytetami, który podąża za swoją pasją. Lubię pisać bloga, bo w ten sposób obserwuję siebie i całą resztę. Udowodniłem sobie, że jestem człowiekiem wolnym i otwartym. To bardzo przyjemne uczucie, zrobić w życiu coś dla siebie, wbrew temu co mówią inni, co wypada, co należy albo trzeba. Czasem mam wrażenie, jakbym dopiero co skończył studia, niedawno zaczął pracować, dopiero co wyemigrował z Polski, rzucił pracę, wyruszył w podróż dokoła świata, odwiedził ponad 90 krajów. Innym razem łapię się za głowę, ile to już lat minęło, ile po drodze się wydarzyło. Czas jest fajną materią, taką bezkresną i niedotykalną. Fajnie obserwować emocje swoje i innych. Elektroniczny pamiętnik staram się prowadzić w miarę systematycznie – to jedna z niewielu rzeczy, które w życiu robie naprawdę regularnie, bo zwykle na bakier u mnie z obowiązkowością. Czasem wracam do spraw np. sprzed roku i okazuje się, że gdy patrzę na tamten czas choćby z perspektywy dwunastu miesięcy, widzę, że był on naprawdę wypełniony. Myślę że gdyby nie ten blog, brakowałoby mi życiowego „pionu”. A tak zawsze mogę spojrzeć na przeszłość z dystansu i zobaczyć czy udało mi się zrealizować swój zamierzony plan, zweryfikować gdzie popełniłem błędy albo po prostu pamiętać o tych wszystkich miłych wydarzeniach, których byłem uczestnikiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s