Boston 1

Nic się nie zmieniła, pisała że przytyła, ale wcale tego nie zauważyłem. Przed wyjazdem na lotnisko poszliśmy jeszcze na piwo i sałatkę, ostatni raz przeszedłem się po siatce ulic i alei żegnając się z miastem. Może za rok wrócę tu z M. a może przylecimy tu jeszcze pod koniec roku..
Złodziejski portier z Westina próbował wcisnąć mi taksówkę za 120 dolarów tłumacząc się godzinami szczytu. Już miałem się zgodzić, gdy K. sama zorganizowała nam transport na JFK i to w normalnej cenie. Przejazd przez Manhattan wydawał się trwać nieskończoność, kierowca ciągle rozpędzał się by zaraz hamować, szarpało nami w tył i w przód aż mało się nie shaftowałem. W American Airlines znowu zmiany, okazało się że musimy osobno zapłacić za nadawany bagaż. Samolot miał ponad godzinne opóźnienie, spędziliśmy ten czas jak przystało na dawno niewidzących się przyjaciół: na pogaduchach w barze.

W Bostonie było ciepło, gdy lądowaliśmy na lotnisku Logan. W 10 minut byliśmy w Omni Parker House.

Informacje o saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera. Jestem szczęściarzem, w czepku urodzony, z poukładanymi priorytetami, który podąża za swoją pasją. Lubię pisać bloga, bo w ten sposób obserwuję siebie i całą resztę. Udowodniłem sobie, że jestem człowiekiem wolnym i otwartym. To bardzo przyjemne uczucie, zrobić w życiu coś dla siebie, wbrew temu co mówią inni, co wypada, co należy albo trzeba. Czasem mam wrażenie, jakbym dopiero co skończył studia, niedawno zaczął pracować, dopiero co wyemigrował z Polski, rzucił pracę, wyruszył w podróż dokoła świata, odwiedził ponad 90 krajów. Innym razem łapię się za głowę, ile to już lat minęło, ile po drodze się wydarzyło. Czas jest fajną materią, taką bezkresną i niedotykalną. Fajnie obserwować emocje swoje i innych. Elektroniczny pamiętnik staram się prowadzić w miarę systematycznie – to jedna z niewielu rzeczy, które w życiu robie naprawdę regularnie, bo zwykle na bakier u mnie z obowiązkowością. Czasem wracam do spraw np. sprzed roku i okazuje się, że gdy patrzę na tamten czas choćby z perspektywy dwunastu miesięcy, widzę, że był on naprawdę wypełniony. Myślę że gdyby nie ten blog, brakowałoby mi życiowego „pionu”. A tak zawsze mogę spojrzeć na przeszłość z dystansu i zobaczyć czy udało mi się zrealizować swój zamierzony plan, zweryfikować gdzie popełniłem błędy albo po prostu pamiętać o tych wszystkich miłych wydarzeniach, których byłem uczestnikiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii podroze i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s