corpo chat

PS: I feel mixed feelings …All we built for the last 5 years in eBay will be now simply destroyed. Sometimes I feel I shouldn’t be coming to SJ. I will have certain issue to think outside the box. I set up so many things from scratches and I don’t think I can be creative enough with setting up new things. I just cannot stop thinking of all potential issues which will impact travellers.

GH: The most absurd is letting go KM who built up the dept.  Do u know what Luc is thinking?

PS: Yep. I guess if they liked her, there wouldn’t’ be any changes at all.

GH: It seems travel now being passed on to Luc.

PS: I don’t know. Didn’t speak to him much. He thinks travel is a piece of cake.. Well, I am going to prove him how wrong he is.

GH: Honestly before I joined travel I also think it is straightforward.

PS: Hahaha me too

GH: I hope Luc is drown.  And we shouldn’t say anything. Let him be the one to shout out.

PS: Will tell you funny thing. Laura sent Luc several emails today with 40 pages attachments. Asking him to read as she is all passing to him from now on. Luke will be pissed when he reads them. And Laura never involved any of us in the contracts negotiations so if I am asked one day, I will know less than him

GH: LoL : Good job, Laura. : Yes, drown him!

Informacje o saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera. Jestem szczęściarzem, w czepku urodzony, z poukładanymi priorytetami, który podąża za swoją pasją. Lubię pisać bloga, bo w ten sposób obserwuję siebie i całą resztę. Udowodniłem sobie, że jestem człowiekiem wolnym i otwartym. To bardzo przyjemne uczucie, zrobić w życiu coś dla siebie, wbrew temu co mówią inni, co wypada, co należy albo trzeba. Czasem mam wrażenie, jakbym dopiero co skończył studia, niedawno zaczął pracować, dopiero co wyemigrował z Polski, rzucił pracę, wyruszył w podróż dokoła świata, odwiedził ponad 90 krajów. Innym razem łapię się za głowę, ile to już lat minęło, ile po drodze się wydarzyło. Czas jest fajną materią, taką bezkresną i niedotykalną. Fajnie obserwować emocje swoje i innych. Elektroniczny pamiętnik staram się prowadzić w miarę systematycznie – to jedna z niewielu rzeczy, które w życiu robie naprawdę regularnie, bo zwykle na bakier u mnie z obowiązkowością. Czasem wracam do spraw np. sprzed roku i okazuje się, że gdy patrzę na tamten czas choćby z perspektywy dwunastu miesięcy, widzę, że był on naprawdę wypełniony. Myślę że gdyby nie ten blog, brakowałoby mi życiowego „pionu”. A tak zawsze mogę spojrzeć na przeszłość z dystansu i zobaczyć czy udało mi się zrealizować swój zamierzony plan, zweryfikować gdzie popełniłem błędy albo po prostu pamiętać o tych wszystkich miłych wydarzeniach, których byłem uczestnikiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii praca i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s