Jeśli dziś jest piątek to jestem w Oslo

W Oslo jest zimno i drogo, wieje, pada choć Norwegom wydaje się to nie przeszkadzać, bo niektórzy paradują w krótkich spodenkach przy temperaturze 5 stopni. Alkohol jest droższy niż w Szwajcarii a przyzwyczajony jestem ze wszędzie indziej jest taniej…

Informacje o saberblog

sabera myśli zapisane, czyli internetowa ziemia obiecana współczesnego narcyza i lansera. Jestem szczęściarzem, w czepku urodzony, z poukładanymi priorytetami, który podąża za swoją pasją. Lubię pisać bloga, bo w ten sposób obserwuję siebie i całą resztę. Udowodniłem sobie, że jestem człowiekiem wolnym i otwartym. To bardzo przyjemne uczucie, zrobić w życiu coś dla siebie, wbrew temu co mówią inni, co wypada, co należy albo trzeba. Czasem mam wrażenie, jakbym dopiero co skończył studia, niedawno zaczął pracować, dopiero co wyemigrował z Polski, rzucił pracę, wyruszył w podróż dokoła świata, odwiedził ponad 90 krajów. Innym razem łapię się za głowę, ile to już lat minęło, ile po drodze się wydarzyło. Czas jest fajną materią, taką bezkresną i niedotykalną. Fajnie obserwować emocje swoje i innych. Elektroniczny pamiętnik staram się prowadzić w miarę systematycznie – to jedna z niewielu rzeczy, które w życiu robie naprawdę regularnie, bo zwykle na bakier u mnie z obowiązkowością. Czasem wracam do spraw np. sprzed roku i okazuje się, że gdy patrzę na tamten czas choćby z perspektywy dwunastu miesięcy, widzę, że był on naprawdę wypełniony. Myślę że gdyby nie ten blog, brakowałoby mi życiowego „pionu”. A tak zawsze mogę spojrzeć na przeszłość z dystansu i zobaczyć czy udało mi się zrealizować swój zamierzony plan, zweryfikować gdzie popełniłem błędy albo po prostu pamiętać o tych wszystkich miłych wydarzeniach, których byłem uczestnikiem.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Jeśli dziś jest piątek to jestem w Oslo

 1. justgone pisze:

  zawsze można się przed deszczem schować w tunelach pod Oslo 🙂 pozdrow ode mnie troli 😛

 2. saber pisze:

  w ciemnych tunelach dzieja sie rozne niecne rzeczy, tam nie zagladam

 3. sotion pisze:

  – widze ze nawet na biegun zimna Cie zawiało :-))

 4. whyme pisze:

  Nowe państwo, nowe podboje. Czy Norwegowie są przystojnymi, postawnymi nordyckimi samcami? 🙂

 5. saber pisze:

  sa apetyczni…
  ale nie wiem czy aby tak samo jak moj imiennik pan spodnie biodrówki + rozpięta na torsie koszula?

Możliwość komentowania jest wyłączona.