Archiwum
Tagi
- Afganistan
- amore
- Anglia
- Arabia Saudyjska
- Australia
- Austria
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bali
- Brazylia
- Chile
- Chiny
- Ekwador
- emigracja
- Estonia
- Fidżi
- Filipiny
- Francja
- GH
- Gruzja
- Hawaje
- Hiszpania
- Holandia
- Hongkong
- Indie
- Irak
- Iran
- Irlandia
- Japonia
- Kanada
- Karaiby
- Katar
- Kazachstan
- Kirgistan
- Kolumbia
- Liban
- Libia
- Malezja
- Malta
- Mjanmar
- Mądrości
- Niemcy
- Nowa Zelandia
- Oman
- Pakistan
- Palau
- Panama
- Peru
- podróże
- Polinezja
- Portugalia
- praca
- RTW
- Serbia
- Seszele
- Singapur
- St. Maarten
- studia
- Syria
- Szwajcaria
- Tadżykistan
- Tajlandia
- tanzania
- Turcja
- Turkmenistan
- USA
- Uzbekistan
- Warszawa
- Wietnam
- Wrocław
- Wyspy Cooka
- włochy
- Zanzibar
- ZEA
- związek
Category Archives: Brak kategorii
XXVII Przegląd Piosenki Aktorskiej
Zamiast świętować w męskim gronie St. Patric’s Day w jakimś przytulnym pubie na mieście wybrałem się na koncert. Koleżanka wyciągnęła mnie na koncert w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Strasznie mi się tam podobało, w ogóle cały wieczór, oprawa, atmosfera, piosenki … Czytaj dalej
hebany mnie wkurzają
Hindusi potrafią skutecznie podnieść mi ciśnienie. Prowadzą świetne szkolenia pod względem merytorycznym i dydaktycznym. Poza tym są świetni jako koledzy z pracy, ale szlag mnie trafiał, kiedy przyszło do weryfikowania tego czego mnie nauczyli.. Odpytywali mnie jak w szkole. Za … Czytaj dalej
Niedziela za miastem
Zabrałem Sachindre, Jayalakshmi i Somie na wycieczkę za miasto. Chciałem pokazać im zamek na wodzie w Wojnowicach a potem zaprosić do siebie na kawę i ciasto. W drodze do mnie przeszło mi przez myśl, że nie będę miał dla nich … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz
roszady
Po pracy wyskoczyłem spotkać się z R jak reżyserem (tyle że niespełnionym). Hindusi są sympatyczni – wciąż nie przestają mnie zaskakiwać – przyuważyłem, jak ręką wsypują sobie cukier do herbaty z mlekiem. Na szczęście mam też innych znajomych, którzy o … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz
SAP
Zostałem poinformowany, że mam przyjść w sobotę do pracy. Mam teraz tyle szkoleń, że obsunięcie się w czasie jednego, zagrażało terminom następnym. Nie żebym nie lubił się uczyć, ale liczyłem na miły (czyt. spokojny) weekend w domu. Ten piątek wieczór … Czytaj dalej
Przy twoim boku
Przy Twoim boku Wiódłbym takie Noce W Rozkosz i Spokój! Cóż szkodzą –Wichry- Serce w Przystani? Zbędna Busola- Koniec z Mapami Przez Raj wiosłować- przez Morza Rozległość! Byle przybyć –tej Nocy- do Brzegu Twojego – Twoje oczy jak nazwać twoje … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz
Frankfurt – przygotowania
W sobotę o 1 w nocy robiłem pranie i modliłem się żeby rzeczy zdążyły mi wyschnąć przed 15, nim podjedzie taksówka. Swój zmysł organizacji pracy w skali 1-10 tego dnia oceniłbym na 1. Czas uciekał mi między palcami, w efekcie … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
1 komentarz
Nudny piątek
Siedzę w biurze i więdnę, wszyscy z mojego pokoju polecieli już do Niemiec. Próbuję znaleźć sobie jakieś zajęcia, ale za co się nie wezmę zaraz kończę, nie ma dziś żadnych spraw wymagających dłuższego zaangażowania się. Zakupy najpotrzebniejsze zrobione, wieczorem idę … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz
Don't quit
When things go wrong as they sometimes will, When the road you’re trudging seems all uphill, When the funds are low and the debts are high, And you want to smile, but have to sigh, When care is pressing you … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz
koszmar?
Od 2 dni śnią mi sie krawe koszmary, zapewne to efekt uboczny zażywanego antybiotyku. Dzis w nocy śniła mi sie prezes, siedzieliśmy razem przy tym samym stole jak u cioci na imieninach… Pytanie czy ten rodzaj koszmaru to dopiero przede … Czytaj dalej
Opublikowano Brak kategorii
Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.